DALŠÍ PRÁZDNINOVÁ NÁVŠTĚVA „ŠKOLKÁČKŮ“

Ve středu 8. července jsme s dětmi navštívili kouzelný domeček, kde bydlí Pepík Štanglů. Uskutečnilo se tak další „živé“ setkání s dalšími zvířaty 🙂 – děti si pohladily velkého koně Goliáše, vyzkoušely, že želva má opravdu tvrdý krunýř. A kdo měl odvahu…sáhl si na hada! Svou přítulnost jim dokázala kočička Majda, i pozorování velkých akvarijních rybiček mělo své kouzlo. Pepík dětem ukázal, jaký je kamarád. Všichni si spolu s ním zaskákali na trampolíně, bez povšimnutí nezůstala ani skluzavka a dokonce kamarádům ukázal svůj pokojík, kde si chvíli děti pohrály. To byl druhý výlet, který jsem s dětmi o prázdninách podnikla a velkou zásluhu na jejich uskutečnění mají maminky Honzíka a Pepíka. Velice děkuji za vstřícné a milé přijetí paní Šušklebové a Štanglové :-)! Daniela Tesařová