fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodProjekty
Společně a lépe v ZŠ a MŠ Český Rudolec

Společně a lépe v ZŠ a MŠ Český Rudolec

Od ledna 2017 je škola zapojena do projektu OP VVV – podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ pro méně rozvinutý region v prioritní ose 3 OP. Projekt s názvem Společně a lépe v ZŠ a MŠ Český Rudolec, číslo projektu CZ02.3.68/0.0./0.0/16_022/0004164 jezaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, personální podporu v mateřské i základní škole (chůva v MŠ, školní speciální pedagog v ZŠ). Celková finanční podpora činí 629 085 Kč. Délka projektu je 2 roky, bude ukončen nejpozději k 31.12.2018.

V prvním monitorovacím období proběhlo školení pedagogických pracovníků zaměřené na osobnostně sociální rozvoj, čtenářskou pregramotnost v MŠ, práci s dětmi od dvou let, čtenářskou a matematickou gramotnost v ZŠ. Do MŠ byla přijata chůva, která pomáhá pedagogům při práci s dvouletými dětmi, v ZŠ pracuje na zkrácený úvazek školní speciální pedagog, který pracuje s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, pomáhá asistentům pedagoga i pedagogům při stanovování vhodných metod a forem práce s těmito žáky, pracuje s rodiči žáků. 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram