fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Hned první den v přípravném týdnu všichni zaměstnanci usedli do školních lavic, aby nás pracovnice PMeduca proškolila v poskytování první pomoci. Ve středu proběhne školení BOZP a pedagogická rada. pak společnými silami zvelebíme školu, aby se dětem v ní líbilo.

Ukončení školního roku proběhne v pátek 26. 6. 2020 (7.45 – 8.30 hod.), tentokrát bez slavnostního nástupu na školním nádvoří, pouze ve třídách. Žákům bude předáno vysvědčení i drobné odměny za jejich celoroční snahu. Žákům 9. ročníku bude vysvědčení předáno ve sborovně školy.

Ředitelské volno: pondělí 29. 6. a úterý 30. 6. 2020

Hlavní prázdniny: 1. 7. – 31. 8. 2020

Zahájení školního roku 2020/2021: úterý 1. 9. 2020

https://www.zsceskyrudolec.cz/wp-content/uploads/2020/05/Přihláška-na-letní-tábor-2020-ČR.doc

Během tématu „My jsme malí řemeslníci“ děti vyzkoušely svoji zručnost. Vyšívaly jako švadlenky, pekly rohlíky, housky i vánočky (z plastelíny) jako pekaři a cukráři. Někteří si zahráli na módní návrháře. Předškoláci zatloukali opravdové hřebíky. Největší úspěch mělo pečení a zdobení dortů a následná soutěž „Peče celá školka“. Děti vytvořily také krásné kominíčky a zedníky.

V pondělí 10. února se tým složený převážně ze žáků 4. a 5. tříd vydal na okresní kolo ve smíšené vybíjené do Jindřichova Hradce. Ve velké konkurenci předvedli naši žáci sympatický výkon a bojovali v každém utkání až do konce. Dosáhnout na medailové místo se jim nepodařilo, ale načerpali mnoho zkušeností, které se budou hodit v příštím roce. Mezi naše reprezentanty patřili O. Bártů, D. Kvasnička, E. Pátková, A. Pechová, K. Procházková, L. Procházková, P. Putyera, J. Svoboda, B. Vondrová, E. Zvěřinová a B. Sezemský.

Děkujeme jim za vzornou reprezentaci.

[ngg src="galleries" ids="758,759" display="basic_thumbnail"] [ngg src="galleries" ids="757" display="basic_thumbnail"]

Masky, soutěže, tance ve čtvrteční odpoledne (13. 2.)si užily děti společně s vychovatelkami...bylo veselo...

V pondělí 10.2.2020 měly děti z MŠ "Bílý Den". Děti se sladily do bílého oblečení. Celou třídu nám pan Mrazík zabarvil a zamrazil. Přispělo nám i počasí , protože v pondělí sněžilo. Děti si od rána mohly hrát "ve sněhu", skládaly zimní obrázky, třídily hračky bílé barvy, tvořily z bílého papíru a z bílých víček. Nejvíc se ale těšily na soutěže a hry ve družstvech. Vyhrály všechny děti a domů si odnesly bílý kornout plný bonbónů.

Do konce února můžete hlasovat, podpořit naše děti a pedagogy :-)!Po kliknutí na odkaz níže najdete mandaly:

https://www.mandalaria.com/mandaladetem/?page=1&find=z%C3%A1kladn%C3%AD%20%C5%A1kola%20a%20mate%C5%99sk%C3%A1%20%C5%A1kola%20%C4%8Desk%C3%BD%20rudolec

V pátek 20. prosince  jsme se rozloučili s rokem 2019 vánočním plesem v kulturním domě. Program si připravily všechny třídy, ale hlavní slovo měli deváťáci, kteří ples zahájili a organizovali. Celé dopoledne se neslo ve svátečně laděném duchu. Tančilo se, soutěžilo, hrálo….. Na závěr porota zvolila krále a královnu plesu.

[ngg src="galleries" ids="753" display="basic_thumbnail"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram