fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Velikonoční dílny 31. 3.

Velikonoční dílny 31. 3.

Poslední školní den před velikonočními prázdninami jsme školu proměnili na velkou dílnu, která prověřila dovednosti  a zručnost všech dětí, včetně těch nejmenších z MŠ. Tvořili jsme z papíru, malovali kraslice, pletli pomlázky, z březového proutí motali hnízda a také pekli "mazance". A všechny tyto výtvory si děti odnesly domů. Letos jsme také vyráběli papírové beránky, kuřátka, vajíčka. Ti starší si mohli vyzkoušet zdobení vajíček voskovou technikou. Nejvíce se těšíme na pečení velikonočního pečiva – Jidášů.

[nggallery id=47]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram