fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Beseda s policistou

Beseda s policistou

V pondělí 12. 4. jsme měli besedu se zástupcem Policie České republiky, panem praporčíkem Danielem z obvodního oddělení ve Slavonicích. Povídal si více jak hodinu s dětmi I. stupně. Dozvěděly se o bezpečnosti silničního provozu při jízdě na kole. Jak se provádí policejní zásah, předvedl názorně pomocí pout, tomfy 🙂 a také dětem ukázal spoustu zajímavých "pomůcek" policisty. Dětem se povídání velmi líbilo, došlo i na dotazy, které pan praporčík Daniel velmi pohotově zodpověděl.

[nggallery id=45]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram