fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Výstava v kulturním domě

Výstava v kulturním domě

U příležitosti oslavy Svátku matek, pořádaného Obecním úřadem v Českém Rudolci, v sobotu 9. května v kulturním domě, byla připravena výstava výtvarných prací, které žáci a předškoláci  tvořili v průběhu školního roku. Své výrobky zde také prezentují děti, které navštěvují keramický kroužek. Můžete si prohlédnout práce jednotlivých tříd a celkový pohled na výstavu. Výstava se po akci přemístila do základní školy.

[nggallery id=42]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram