fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Den dětí 7. 6. 2010

Den dětí 7. 6. 2010

Sice trochu se zpožděním / které zapříčinilo nepřející počasí / jsme v pondělí konečně oslavili Den dětí. Ráno nebylo ještě zcela jisté, zda nás nevyžene déšť, přesto jsme se vydali na hřiště TJ Sokol a v 9 hodin bylo zahájeno dopoledne plné soutěžení. Počasí nás nezradilo a dokonce vysvitlo i sluníčko. Fotky dokazují, že všichni usilovali o získání co největšího počtu žetonů, které pak vyměnili za různé drobnosti a sladkosti. Čas nám společně utekl hodně rychle :-). DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM PODÍLELI NA DNI PLNÉM RADOSTI A ÚSMĚVŮ DĚTÍ 🙂 !

[nggallery id=35]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram