fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Slavnostní ukončení školního roku

Slavnostní ukončení školního roku

Tradiční setkání všech žáků, pedagogů, dětí z MŠ, zaměstnanců školy a některých rodičů provázelo letos krásné slunečné počasí. Pozvání přijali pan starosta  a místostarosta, předsedkyně školské rady. Po úvodním proslovu pana ředitele se krátce slova ujali hosté. Dále byly předány ceny za úspěchy žáků, za jejich účast na různých školních a mimoškolních akcích.Plné emocí bylo loučení s žáky 9. třídy.

[nggallery id=25]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram