fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
1. září 2010

1. září 2010

První zářijový den nebyl příliš přívětivý, ale i přes dost velkou zimu jsme se všichni tradičně sešli na nádvoří školy. Po zahajovacím proslovu pana ředitele školy ing. Václava Čecha promluvil pan starosta Antonín Doležal, předsedkyně školské rady paní Hronová. Do třídy uvedli nové žáčky děti z osmých a devátých tříd. Letos usedlo do lavic 10 prvňáčků, společnou třídu budou sdílet se žáky 3. třídy a pečovat o ně bude p. uč. Budková. Přejeme co nejvíce radostných zážitků v průběhu školního roku.

[nggallery id=2]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram