fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Martinská slavnost

Martinská slavnost

Každou zimu se všechny děti těší až napadne sníh. Tak i letos netrpělivě očekávaly příjezd Martina na bílém koni. Celý týden jsme s dětmi na toto téma hovořili.Četli jsme legendu o Martinovi, malovali a skládali koníky, povídali si při zapáleném světýlku, cvičili jako koníci, vytvářeli si lucerničky... V pátek 12.11. jsme se sešli před MŠ, kde jsme  společně s některými školáky zazpívali a zahráli na hudební nástroje. Předali si světýlko a za svitu lucerniček se přesunuli na louku k Penikovu. Martin na bílém koni opravdu přijel a přivezl dětem perníčky, o které se rozdělily jako Martin o kabát.

[nggallery id=55]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram