fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Ozdobná kniha

Ozdobná kniha

V rámci zájmové činnosti ve školní družině jsme s dětmi využili tentokráte materiálu, který byl určen do sběru. Staré učebnici jsme proměnili v prostorové objekty a to velice jednoduchým způsobem, ke kterému byla potřeba především zručnost a trpělivost. Obojí dětem nechybělo a vznikla opravdu krásná originální dílka.                                                                                                                                                        [nggallery id=113]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram