fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ŠEL MEDVÍDEK DO ŠKOLKY

ŠEL MEDVÍDEK DO ŠKOLKY

...první téma nového školního roku...

Plyšový medvídek pomáhá dětem v prvních dnech, kdy jsou odloučeny od svých rodičů. Jeho prostřednictvím se děti seznamují s prostředím školky. Děti se naučily novou písničku "Malý Médˇa", akvarelovými pastelkami vybarvily obrázek medvídka. Aby měl Médˇa kamarády a pro děti byl v začátcích pobyt ve školce příjemnější, donesly si své vlastní medvídky.

Medvídek nás budu provázet i dalšími tématy.

[nggallery id=117]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram