fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

CHALOUPKY

První říjnový týden navštívili žáci čtvrté až sedmé třídy naší školy středisko Chaloupky v Kněžicích u města Okříšek. Toto středisko se věnuje organizaci jednodenních i pobytových ekologických programů pro děti ze základních i mateřských škol, ale připravuje programy i pro rodiče s dětmi nebo jednotlivce. Během celého roku je zde pro návštěvníky přichystána spousta zajímavých akcí, například Den stromů, Rukodělný víkend nebo Předvánoční dílny. Středisko se věnuje i organizaci seminářů pro učitele.
My jsme se zúčastnili pětidenního programu „Škola o přírodě“. Je to program zaměřený na praktické pozorování přírody, divoké i domácí, živé i neživé. Během celého pobytu pro nás byl připraven bohatý a velice zajímavý program se zkušenými průvodci.

[nggallery id=124]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram