fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
SVATÝ MARTIN 11.11.

SVATÝ MARTIN 11.11.

Datum letošní „slavnosti světla“ – Martinské slavnosti vyšlo na 11. 11. 2011. V tento mrazivý, ale jasný podvečer jsme se s dětmi a jejich rodiči opět sešli okolo rozsvícené lucerny. Slavnost začala zpěvem společné písně, připomenutím legendy o sv. Martinovi a předáváním světla (rozsvěcováním lucerniček). Pokračovala nesením světla vesnicí až na její konec, kde jsme se i letos dočkali Martina na bílém koni. I tentokrát přivezl perníčky a tak jsme se mohli dělit se všemi, které máme rádi.

[nggallery id=129]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram