fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Besídka školní družiny

Besídka školní družiny

Společně strávené chvíle těsně před koncem kalendářního roku patří vždy zábavě a veselí a také malému pohoštění. Téměř všechny děti, které dochází do školní družiny si v úterý 20.12. zasoutěžily a zahrály spoustu her. Odměnou za  jejich snažení byly sladkosti.  Zazpívali jsem si koledy u betlému a pak zbyla chvilka i na nadílku…Čas utekl  velice rychle…a domů se nikomu nechtělo.

Rádi bychom poděkovali rodičům, kteří nám přispěli vánočním cukrovím :-)!

[nggallery id=133]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram