fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ENCAUSTIKA

ENCAUSTIKA

Úžasně tvořivé malování horkým voskem, krásnými barvami a světlem, přináší spoustu překvapení a radosti. Umožňuje nejen otevření skrytých schopností a kreativní seberealizaci, ale také spontánní vyjádření niterních pocitů a uvolnění případných mentálních bloků. Jednoduchá a nenákladná technika, vhodná pro každého.

Ve školní družině jsme si tuto techniku vyzkoušeli za použití provizorním pomůcek - staré žehličky a zbytků voskových pastelů. Pomůcky, které se používají jsou finančně náročnější, pro názornost a seznámení se základy encaustiky jsme se spokojili s náhradními. I tak vznikla úžasná dílka :-)!

[nggallery id=146]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram