fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
1. BŘEZEN - KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

1. BŘEZEN - KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Radost, veselí, tanec ... to vše nás provázlo v odpoledních hodinách při maškarním karnevalu. Děti přišly v rozmanitých maskách, některé z nich se podílely na jejich výrobě. Soutěžily nejen o nejhezčí masku, ale také v různých pohybových hrách. Porota zastoupená našimi milými kuchařkami se při výběru nejlepších masek pořádně zapotila !

Děkujeme rodičům za podíl na příjemně stráveném odpoledni 🙂 🙂 :-)!

[nggallery id=149]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram