fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
KNÍŽKA JE MŮJ KAMARÁD

KNÍŽKA JE MŮJ KAMARÁD

(5. 3. – 9. 3. 2012)

V týdnu, kdy jsme prožívali téma "Knížka je můj kamarád", si do školky mohl každý přinést svou oblíbenou knížku, kterou vždy představil ostatní. Nejdříve jsme se dětmi byli podívat v knihovně MŠ. Další den jsme měli s paní Pechovou domluvenou návštěvu místní knihovny. Téma jsme zakončili výrobou vlastní knihy - "leporela". Věříme, že se nám podařilo dětem přiblížit knihu jako opravdového kamaráda a získat k ní vztah.

[nggallery id=153]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram