fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Návštěva nadpraporčíka Daniela...

Návštěva nadpraporčíka Daniela...

První den po Velikonocích jsme mezi děti z I. stupně přivítali milého hosta - nadpraporčíka Daniela, policistu z Obvodního oddělení PČR ve Slavonicích. Každoročně v tuto dobu, kdy začíná jaro a děti se více pohybují na komunikacích, je dobré si připomenout, jak se bezpečně chovat, vybavení jízdního kola atd. Děti se dozvěděly mnoho informací o práci policie a p. Daniela doslova zasypávaly svými dotazy.

Děkujeme za zajímavou besedu.

[nggallery id=162]

V květnu se děti z MŠ mohou těšit na návštěvu policejních kynologů a jejich svěřenců, v červnu se uskuteční beseda pro žáky II. stupně.

V

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram