DĚTEM K SVÁTKU :-) :-) :-)

Oslavili jsme Den dětí trochu s předstihem - ve čtvrtek 31. května se na nás sice od ráno počasí hodně mračilo, pohrozilo i drobným deštíkem, ale...přece jen nám přálo - sluníčko asi chtělo dětem připravit příjemné dopoledne stejně jako my dospěláci :-). Soutěžilo se, nakupovalo ve velice příjemné atmosféře - s úsměvem na tváři :-). Poděkování patří všem, kteří se jakoukoli měrou podíleli na celé naší akci! Sponzorům za příspěvky a pozornosti pro děti, bývalým pracovníkům školy a p. Kučerové  za čas, který věnovali dětem po dobu konání oslavy, žákům 9. třídy za přípravu soutěží, děvčatům z 8. třídy za "patronát" nad dětmi z mateřské školy, všem zaměstnancům za pomoc...a také dětem, protože celé dopoledne proběhlo v soutěživém duchu a jejich největší starostí bylo, aby si vysoutěžily co nejvíce žetonků a mohly nakupovat v našem obchůdku...na zlobení si vůbec nikdo nevzpomněl :-)!