fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY

O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY

Tělocvična naší školy se ve středu 16. května stala místem velkého souboje stolních tenistů. Od 13 hodin mezi sebou "bojovali" žáci ve třech kategoriích - mladší žáci a žákyně, starší žáci, starší žákyně. celou akci připravili a zajistili členové Klubu stolního tenisu v Českém Rudolci. Hlavním organizátorem byl p. Václav Brabec. Spolu s dalšími členy klubu -p. Z. Bučkem a p. Z. Bártů vytvořili na celé odpoledne pro naše děti příjemnou atmosféru.

NESKUTEČNĚ SI VÁŽÍME OCHOTY ORGANIZÁTORŮ VĚNOVAT SVŮJ ČAS DĚTEM A PATŘÍ JIM ZA TO SRDEČNÉ PODĚKOVÁNÍ !

[nggallery id=170]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram