fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY 27.6.

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY 27.6.

Tohoto dne se děti většinou nemohou dočkat. Letos jsme se sešli ve třídě Sluníček, kde se konalo slavnostní rozloučení s budoucími prvňáčky s krátkým programem a dekorováním šerpami. Po té jsme se přesunuli na fotbalové hřiště, kde jsme si zasoutěžili. Děti čekaly i odměny. Společné odpoledne mateřské školy zakončilo opékání špekáčků. Pět budoucích prvňáčků (pouze kluci) se přesunulo zpět do školky, kde jsme přespali až do rána. Vše jsme ještě završili výletem na zmrzlinu do kavárny v Markvarci. A teď už hurá na prázdniny.

[nggallery id=188]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

envelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram