fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Lesní běh

Lesní běh

...počasí nemělo chybu :-)..lesní běh se uskutečnil v den, který zcela jistě patří k těm posledním plným sluníčka.                                             V úterý 18.9. jsme se ze školy téměř všichni "přesunuli" na cestu pod "Lágrem". A závod mohl být  odstartován. Paní učitelky na kontrolách v lese bedlivě kontrovaly, zda se z řad dětí neztratil nějaký "zbloudilec". Všichni ale proběhli bez problému krásně značenou tratí. Nemoci již začaly trošičku vystrkovat růžky a tak ti, kterým nachlazení zabránilo tratˇzávodu proběhnout, si ji alespoň pomalým tempem prošli.

[nggallery id=195]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram