fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
UKÁZKA SLUŽEBNÍ KYNOLOGIE

UKÁZKA SLUŽEBNÍ KYNOLOGIE

Děti z mateřské školy a I. stupně základní školy měly v pátek 14. 9. 2012 návštěvu, velice vzácnou, kterou jsme  pozvali na  naši školu poprvé. Zástupci oddělení služební kynologie PČR v Jindřichově Hradci přivezli s sebou své čtyřnohé kamarády – psy Gina, Laryka, Moeda. Jednoho již zkušeného, osmiletého, ti další dva byli teprve „nováčky“.

Během setkání, které se uskutečnilo na hřišti TJ SOKOL v Českém Rudolci, jsme získali mnoho zajímavých poznatků o práci kynologů u policie. Při praktických ukázkách jsme obdivovali poslušnost pejsků, a že mají opravdu velikou sílu, si mnohé děti vyzkoušely na „vlastní kůži“. Přetahovat se se psem, to opravdu není žádná legrace.

Poděkování patří nejen panu nadporučíkovi Ladislavu Košlerovi, praporčíkovi Lubomíru Ábelovi a Petru Lukačovičovi, ale také panu nadpraporčíkovi Vladimíru Danielovi z Obvodního oddělení PČR ve Slavonicích za domluvení ukázky se svými kolegy.

[nggallery id=194]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram