PODZIMNÍ DRAKIÁDA

Je začátek října a v mateřské škole se maluje, tiská, stříhá, zpívá... děti se připravují na Drakiádu. Tvoří dráčky a nacvičují písně a básně s podzimní tématikou.

Ve čtvrtek 11.10. 2012 odpoledne už děti  čekají se svými dráčky před mateřskou školou, a těší se na louku u hřiště. Sešlo se na 20 různých dráčků - sovy, chobotnice, orlice, včelí medvídci a další. Podzimní drakiádu děti zahájily písněmi a básněmi, ale nejvíce se těšily na samotné pouštění draků.. Počasí bylo krásné, slunečné, ale i „vyprošený“ větřík od dětí občas pěkně zafoukal a všichni dráčci si vesele pluli po obloze.

Dostaly sladkou odměnu, dračí obrázek a plní zážitků odcházely domů.

Děkujeme všem rodičům i jejich dětem za krásně strávené podzimní odpoledne.