fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
POMÁHÁME DÁL...

POMÁHÁME DÁL...

Není to tak dlouho, co jsme společnými silami pomohli jedné neznámé malé holčičce. Dali jsme jí naději na zdravení. Plastová víčka jsou pro nás již nepotřebnou věcí, ale jejich sběrem jsme se podíleli na získání tolik potřebné finanční částky. Bohužel „peníze stále hýbou světem“…

Hledali jsme, kdo by tuto formu pomoci potřeboval, jak opět přispět svou snahou dobré věci. Trápení, nemoc může postihnout kohokoli z nás nebo našich blízkých a jakákoli nabídnutá pomoc se stává světlým okamžikem, nadějí a přibližuje uzdravení, nebo alespoň úlevu od utrpení a bolesti. Klinika dětské onkologie si zaslouží zájem a podporu veřejnosti. A tak tedy POMÁHÁME ZNOVU…Prozatím sběrem víček, ale rádi bychom se podíleli i na sběru starého papíru. V průběhu školního roku jsme účastníky soutěže ve sběru papíru, který vyhlašuje společnost .A.S.A.. Tato aktivita je každoročně ukončena v měsíci květnu.

Obracíme se tímto na širokou veřejnost, vůbec není důležité, zda Vaše dítko navštěvuje školku či školu, sbírat mohou všichni. PŘIDÁTE SE K NÁM? Prosíme, nevyhazujte, nepalte časopisy, letáky, noviny, katalogy, telefonní seznamy, odevzdejte nám je v na začátku září ve škole!

Všem, kteří se rozhodnou pro pomoc, děkujeme!

Nadační fond dětské onkologie KRTEK podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno a je její neoddělitelnou součástí. Hlavní prioritou je zkvalitnění a zpříjemnění pobytu dětí v nemocnici, péče v průběhu trvání celé léčby a pomoc při vyrovnávání se s jejími  následky.

Zajišťuje dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispívá na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Průběžně, podle aktuálních potřeb, vytváří projekty zaměřené na cílenou pomoc jednotlivým hospitalizovaným dětem, i dětem, které již aktivní léčbu ukončily a vyrovnávají se s jejími následky.

[nggallery id=231]© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram