fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DĚTI SLAVILY SVŮJ SVÁTEK ...konečně :-)

DĚTI SLAVILY SVŮJ SVÁTEK ...konečně :-)

Pátek 14. června sice nebyl příliš slunečný, dopolední rozmary počasí nás trochu strašily, ale přece se nám podařilo dětem umožnit oslavu :-)!Z fotografií je znát, že zamračeno neubralo na náladě....soutěžily, nakupovaly...

A přítomnost hasičů děti tak rozpálila, že se dokonce některé z nich potřebovaly trochu "zchladit". Jejich chování bylo neskutečně spontánní...

Na dotaz, co se jim ze dne, který patřil je jim, líbilo nejvíce - zaznělo téměř jednohlasně - HASIČI :-)!!!

DĚKUJEME ZA POMOC PŘI ORGANIZACI ŽÁKŮM 9. TŘÍDY- PŘEDEVŠÍM Z. BÍNOVÉ, V. BRABCOVI, A. BAJDJUKOVI, K. PECHOVÉ  a také , HLAVNÍMU VELITELI "OCHRANKY":-) ( zasvěcení ví, kdo jím byl), všem sponzorům a p. Nováčkovi - SDH Český Rudolec, který se postaral o zdárné, ač pro někoho mokré :-), ukončení celé akce!!

Nelze opomenout sponzory, díky kterým si děti odnášely mnoho zasloužených drobností!

Děkujeme: ČEVAK J. HRADEC, Petr Jebavý, Horní Bolíkov, ČSOB Poštovní spořitelna, Č. Budějovice,

B a T Trans, Markvarec, Ing. Jiří Kameník, p. Vlasta Dvořáková, p. Vladimír Šabatka, Lesy České republiky, p. Zbyněk Bártů,

WOTAN FOREST a.s. Č. Budějovice, Bidvest s.r.o. Velké Meziříčí, Zemko s.r.o. Jemnice, JEDNOTA s.d. Jindř. Hradec, A.S.A. Dačice, s.r.o., SDH Č.Rudolec, Ing. Oldřich Pecha, TEXI Dačice, SOUz a s Dačice, Rybářství Telč, p. Radek Süssenbeck, p. Martin Koubek, p. Květoslav Strašák, Obecní úřad Č. Rudolec

[nggallery id=259]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram