fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Zumba, ZUMBA, ZUMBÁÁÁ!!!

Zumba, ZUMBA, ZUMBÁÁÁ!!!

V druhém pololetí se několik dívek scházelo v kroužku zumby. Z obrázků není „slyšet“ hudba, ale je vidět, s jakou radostí dívky cvičí a taneční rytmy si opravdu užívají. S „ohněm v těle“ jim předcvičuje Zita Bínová, která snad v rytmech zumby i spí. S dívkami velmi dobře pracuje, nacvičily společně i dvě sestavy pro kulturní program ke Dni matek.  Je dobře, že se dívkám cvičení líbí, snad budou v této bohulibé aktivitě pokračovat. A Zita? Možná je budoucí úspěšná cvičitelka zumby. Hodně štěstí!

[nggallery id=255]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram