fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
MIKULÁŠ VE ŠKOLE A ŠKOLCE

MIKULÁŠ VE ŠKOLE A ŠKOLCE

Letos děti navštívili čerti o den dříve – ve středu 4. prosince…ale jenom ve škole a školce bylo dopoledne trochu rušnější . Děti byly nedočkavé již od rána a netrpělivě očekávaly, až hlučný průvod navštíví jejich třídu.
Mikuláš, anděl a několik povedených čertů navštívili nejdříve mateřskou školu a pak postupně „potěšili“ všechny děti naší školy. V očích některých z nich byla sice vidět trocha nejistoty a strachu, ale díky milým slovům anděla a Mikuláše a také sladké drobnosti se všechny obavy brzo rozplynuly.

[imagebrowser id=283]

[imagebrowser id=284]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram