fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
BÍLÝ DEN

BÍLÝ DEN

V polovině února jsme v místní mateřské školce uspořádali pro děti „Bílý den“. Letošní zima nás „bílým“ sněhem moc neobdařila. Tak jsme si „bílou“ zimu udělali v naší mateřské školce. Už ráno se děti i paní učitelky scházely celé v „bílém“. Školku jsme společně zasněžili a zakryli „bílým“ sněhem. Paní kuchařky nám v tento den uvařily dobrou „bílou“ kaši. Radovali jsme se, zasoutěžili, zatančili i zazpívali např. písničku „Bílá“ ze včelích medvídků. Zažili celé dopoledne s „bílou“ barvou. I venku jsme zářili v „bílých“ velkých tričkách, které si děti oblékly na bundy. Nasypaly ptáčkům do krmítka slunečnice a prosily letošní zimu ještě o trošku „bílého“ sněhu. Prožili jsme krásný „bílý den“ plný smíchu.

[slideshow id=304]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram