fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Divadelní představení Hamlet, Jihlava

Divadelní představení Hamlet, Jihlava

K pololetnímu vysvědčení jsme si nadělili jako dárek kulturní lahůdku v Horáckém divadle v Jihlavě. Žáci od 4. do 9. ročníku spolu se svými učiteli ve středu 29. ledna v dopoledních hodinách odjeli do Jihlavy, aby zhlédli představení klasické tragédie Williama Shakespeara Hamlet. Tentokrát jsme měli vstupenky  do prvních tří řad hlediště. Tím se umělecký zážitek z výkonů herců stal ještě intenzivnější. Přestože se jednalo o klasický „kus“, témata touhy po moci a bohatství jsou aktuální pořád, zkusili tvůrci pojmout zajímavěji kostýmy herců. Inspirace stylem depešáků, případně současným gotika stylem, diváky určitě zaujala. Závěrečný potlesk pro sličného Hamleta v podání herce Františka Mitáše, ale také pro ostatní herce, byl důkazem, že divadelní představení se líbilo. Do jihlavského divadla jezdíme rádi a určitě jsme tam nebyli naposled.

[slideshow id=308]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram