fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ZÁPIS 2014

ZÁPIS 2014

Zápis do prvního ročníku ve školním roce 2014/2015 proběhl ve zdejší základní škole ve čtvrtek 30. ledna 2014. Spolu se zákonnými zástupci dorazilo 14 předškoláků. Ve dvou třídách prvního stupně si budoucí prvňáčci zkusili, jaké to je sedět ve školní lavici, s paní učitelkou si popovídali, vyprávěli krátkou pohádku, nakreslili tatínka nebo maminku, zavazovali tkaničku nebo hledali geometrické tvary a barvy. Za svůj výkon si potom odnesli zaslouženou odměnu v podobě drobných dárečků od budoucích spolužáků a sponzorů.

Na svůj velký den se děti připravují dlouho dopředu ve školce i doma. I přes počáteční trému zvládli svůj úkol všichni dobře. Přejeme nejen jim, ale také jejich rodičům, aby další etapou života procházeli bez vážnějších problémů, v klidu a pohodě.

[imagebrowser id=298]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram