fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Oslava prvního jarního dne – Barevný den v mateřské škole

Oslava prvního jarního dne – Barevný den v mateřské škole

Naši předškoláci i mladší děti ze třídy Kytiček v pestrobarevném oblečení radostně oslavili Barevný den zábavnými hrami.Barvičky jsme připomněli písněmi Červená, modrá fiala, dvojhlasně si zazpívali píseň Červená se line záře. Na „Barevnou písničku“ si děti s chutí  zahrály Kloboukovou. S neskrývanou radostí přivítaly obrovský pestrobarevný padák. Nadšení a radost z her s padákem nebraly konce. Odměnou všem dětem i památkou na Barevný den byla duhová omalovánka.

[imagebrowser id=314]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram