fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ŠKOLKA NA VÝLETĚ V JINDŘICHOVĚ HRADCI

ŠKOLKA NA VÝLETĚ V JINDŘICHOVĚ HRADCI

Letos jsme období výletů odstartovali my ze školky. Využili jsme nabídky divadelního představení v J. Hradci a naplánovali k tomu výlet. Kromě divadla jsme s dětmi shlédli fontánu, která děti doslova „uchvátila“. Prošli jsme se hradeckým náměstím a samozřejmě nemohla chybět zmrzlina. Počasí bylo jako vymalované a výlet se všem líbil. Pro velký ohlas doporučujeme jiřichohradeckou fontánu jako tip na letní prázdninový výlet pro celou rodinu.

[nggallery id=322]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram