fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ŠEL TUDY, MĚL DUDY...

ŠEL TUDY, MĚL DUDY...

„Šel tudy, měl dudy“ je název hudebně výchovného pořadu, který se ve škole uskutečnil ve čtvrtek 6. listopadu 2014. Poutavého koncertu se zúčastnily děti z mateřské školy a prvního stupně. V průběhu hodinového programu představili učitelé ZUŠ ze Žďáru nad Sázavou 18 hudebních nástrojů – flétny, klarinet i basklarinet, saxofony, violoncello, kytara, heligonka, bicí, na které dětem zahrály řadu známých melodií. Největším zážitkem nejen pro malé diváky, ale i pro jejich učitele byla určitě hra na dudy, které žáky doprovodily i po skončení koncertu do jejich tříd. Pořad měl velký úspěch, proto jsme se rozhodli jej příští školní rok s obměnou zopakovat.

[nggallery id=339]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram