fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DOPRAVNÍ SOUTĚŽ V DAČICÍCH

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ V DAČICÍCH

V Dačicích se 12. května konalo okrskové kolo „Dopravní soutěže mladých cyklistů“. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Karolína Švecová, Lenka Výletová, Michal Havlík a Václav Dušejovský. Žáci dobře zvládli všechny disciplíny – jízdu městem, dopravní předpisy, poskytování první pomoci i všemi obávanou jízdu zručnosti. Obhájit loňský úspěch se jim nepodařilo, ale jistě se o to pokusí příští rok.

[imagebrowser id=380]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram