fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
HURÁ NA ŠPICBERKY!

HURÁ NA ŠPICBERKY!

Venku vládne astronomické léto, počasí teď právě je ale trochu chladné. Aspoň nám tedy nepřišlo divné, že si ve středu 24. června poslechneme přednášku o mrazivé části světa u severního pólu. Navštívil nás zajímavý člověk Mgr. Pavel Josef Macků, kterého už známe z přednášky o vzniku hudebních nástrojů. Ani tentokrát nás nezklamal, jeho povídání o studeném putování po Špicberkách za polární září a nebezpečnými medvědy bylo opravdu zajímavé, včetně fotografií a vtipných postřehů z každodenního života výpravy. Vyslechli jsme ji pozorně od začátku až do konce. Byl čas i na dotazy, které pan Macků ochotně zodpověděl. Rádi ho v naší škole zase uvidíme. Děkujeme.
Mgr. Naďa Teclová

[imagebrowser id=399]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram