NOVÉ POMŮCKY PRO ŠKOLU

Naše škola nedávno obdržela v rámci účasti pedagoga na přírodovědném školení Otevřená věda nové pomůcky pro výuku: mikroskop Levenhuk 2L NG s možností připojení přes digitální kameru k počítači a dataprojektoru a hodinky Montre Vortex, které mohou měřit atmosférický tlak, nadmořskou výšku, teplotu vzduchu a mnoho dalšího.

Žáci 7. třídy sledovali v hodině fyziky změny atmosférického tlaku s nadmořskou výškou a žáci 8. a 9. třídy zkoumali pod mikroskopem DNA ze vzorku rajčete a papriky.

Získané pomůcky přispějí ke zkvalitnění výuky přírodopisu, ale i chemie a fyziky.

[imagebrowser id=396]