fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
SPORTOVNÍ DEN

SPORTOVNÍ DEN

[nggallery id=397]

V pondělí 22. června připravili pedagogové základní školy pro děti dopolední program v podobě sportovního dne. Bohužel nám počasí nepřálo, a tak se sportovní soutěže konaly v tělocvičně a ve třídách 1. stupně. Žáci byli rozděleni do 7 družstev. 1. stupeň soutěžil po třídách o sportovce třídy a 2. stupeň byl rozdělen na dívky a chlapce.
Na sportovce čekalo šest disciplín – člunkový běh na 4 x 10 m, skoky přes švihadlo, trojskok snožmo, sedy lehy za 1 minutu, hod medicinbalem a silová disciplína držení litrové nebo jedenapůllitrové pet-láhve. Ve zbytku času si žáci 2. stupně ještě zahráli přehazovanou.
Ohlášení výsledků a vyhlášení vítězů proběhne v den vysvědčení v pátek na nádvoří školy. Žáci si zábavnou formou vyzkoušeli své sportovní schopnosti a pevně věřím, že si tento den bez učení řádně užili.
Mgr. Eva Kudrnová

[nggallery id=398]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram