fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
OSLAVA 90. VÝROČÍ BUDOVY ŠKOLY

OSLAVA 90. VÝROČÍ BUDOVY ŠKOLY

Sobota - 12. září 2015 odpoledne....

Mnozí mohli díky OTEVŘENÝM DVEŘÍM projít celou školu, která především "zvenčí" za poslední dobu změnila svůj vzhled. Návštěvníci hledali sebe samé - na "historických" fotografiích. A o to šlo. Vrátit se a zavzpomínat. Bývalí žáci, bývalí zaměstnanci se sešli na půdě, kterou důvěrně znali. Interiér školy se mění pozvolna a to vzhledem k nedostatku finančních prostředků, jsme přece jenom vesnická škola. A tak hodně záleží na snaze a kreativitě všech zaměstnanců zpříjemňovat dětem prostředí, ve kterém tráví čas. Možná někteří z návštěvníků měli pocit, že místnosti jsou si hodně podobné jako v době, kdy oni navštěvovali školu jako žáci...možná....Ale věřím, že dokázali také ocenit snahu ředitelky, učitelů a především obecního úřadu udržet školu v Českém Rudolci, neboť její existence velice úzce souvisí s aktivním životem vesnice.

Ilona Baštářová

[nggallery id=416]

A pár fotografií z interiéru a výstav...

[nggallery id=417]

...ještě něco málo z oslav 🙂

[imagebrowser id=425]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram