fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
PODZIMNÍ DÍLNIČKY VE ŠKOLE

PODZIMNÍ DÍLNIČKY VE ŠKOLE

[nggallery id=441]

Na základní škole v Českém Rudolci se v úterý 27. 10. 2015 opět uskutečnily tradiční „Podzimní dílničky“. Děti jsou tu hravé a manuálně zručné, takže se s vervou pustily do pečení perníčků, vyrábění lampiónků a modelování Sv. Martinů, symbolů podzimu. Přes umazané ruce a upatlané třídy si účastníci odnášeli mnoho nových zážitků a zkušeností, a jak některý z žáků také prohlásil: „Nedostali jsme domácí úkol!“. Za náročnou tvůrčí přípravu náleží velké poděkování paní učitelce Jindře Semotánové, Evě Kudrnové, Bedřichu Nehybovi a Jiřímu Kotykovi.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram