fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
VÁNOČNÍ BESÍDKA SLUNÍČEK A KYTIČEK

VÁNOČNÍ BESÍDKA SLUNÍČEK A KYTIČEK

Středeční odpoledne 16. prosince panoval v odpoledních hodinách čilý ruch. Od 15.30 hod. proběhlo za hojné účasti rodičů a prarodičů vánoční vystoupení dětí obou tříd MŠ. Po jeho ukončení se děti se svými rodiči odebraly do svých tříd, kde je čekalo překvapení pod stromečkem a rodiče malé pohoštění. Rády bychom poděkovaly maminkám a babičkám za ochutnávku cukroví a jiných dobrot!!!

A NAKONEC...PŘEJEME VŠEM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A ZDAŘILÉ VYKROČENÍ DO NOVÉHO ROKU 2016 🙂 !

[nggallery id=453]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram