"ETIKETA PRO SÍGRY"

[nggallery id=461]

Ve čtvrtek 21. ledna 2016 jsme se vydali do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Cílem naší cesty byla komorní Malá scéna tohoto divadla v Hradební ulici a především návštěva představení ETIKETA PRO SÍGRY. Komedie ze školního prostředí byla osvěžujícím, humorným a také poučným dárkem pro všechny zúčastněné. Pobavili se všichni žáci 4. až 9. ročníku, pedagogové a také rodiče a přátelé školy, které jsme s sebou rádi na zájezd vzali. Mnozí z žáků se po představení vyjadřovali, že se v jistých situacích přímo „viděli“. Cesta po uklouzaných silnicích po nočním sněžení proběhla v klidu, takže jsme si užili prima školní divadelní den.