VIKTOR - hudební pořad

[imagebrowser id=460]

V pondělí 11. ledna 2016 zažili žáci z mateřské i základní školy hudebně-zábavný program „Piesnička je liek“ od slovenského učitele Viktora Gul’váša. Viktor je učitel, který vystupuje se svými vlastními písničkami a jeho vystoupení mají ohlas v Čechách i na Slovensku.
První představení bylo určené pro děti z MŠ a pro žáky 1. až 3. ročníku ZŠ. Představení bylo veselé, energické a velmi zábavné a děti si ho náležitě užily. Nejen, že si zatancovaly, ale naučily se zpívat krásné nové písničky.
Druhé představení bylo pro žáky 4. až 9. ročníku ZŠ. Žáci si také zazpívali a v mnohých písničkách si ověřovali i své znalosti ze zeměpisu nebo dějepisu. Představení se žákům i pedagogům moc líbilo.
Eva Kudrnová