fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
22. duben - DEN ZEMĚ

22. duben - DEN ZEMĚ

V pátek 22.4. jsme již tradičně oslavili Den Země. Naše škola se  podruhé zapojila do celostátní akce s názvem Ukliďme svět, ukliďme Česko. Žáci se ochotně se svými učiteli podíleli na úklidu školy, obce a jejího okolí. Během hodiny a půl  se podařilo naplnit mnoho pytlů s odpadem.

Uklízení však nebylo jediným plánem na tento slunečný den. Dalším bodem dopoledního programu bylo pokračování ve výsadbě aleje třešní  ve směru na obec Markvarec. Zde skupinky žáků, od nejstarších deváťáků až po ty nejmenší děti z mateřské školy, zasadily již připravené stromky. Nakonec si děti každý strom označily svým jménem, aby mohly sledovat, jak jejich třešeň roste a v budoucnu z ní sklízet její plody.  Velkým  zpestřením programu  byl příjezd  reportérky z Českého Rozhlasu.

Celé dopoledne se neslo v příjemné atmosféře. Letošní Den Země se opět vyvedl.

Mgr. Renata Holčapková

[nggallery id=485]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram