fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Recitační a pěvecká soutěž

Recitační a pěvecká soutěž

7. dubna odpoledne jsme se sešli v učebně hudební výchovy. Ne všichni. Jen ti, kteří se přihlásili do soutěže v recitaci básní a ve zpěvu písní. Každý rok se tato soutěž koná a každý rok je napínavá až do konce. Bylo tomu tak i letos. Soutěžících bylo mnoho, program byl opravdu nabitý, vyhlášení se muselo konat až další den. Porota rozhodně neměla lehkou úlohu, protože umělecké výkony některých soutěžících byly na vysoké úrovni a stanovit pořadí, kdo byl „lepší“ a kdo „horší“ , byl opravdu „oříšek“. Na tomto místě zmíníme pouze vítěze jednotlivých kategorií, ale snažili se opravdu všichni. Vítězové v recitaci: Barbora Teturová, Bedřich Nehyba, Aneta Fuková, Helena Blažková. Vítězky ve zpěvu: Nikola Březinová, Lenka Výletová. V závěru akce soutěž okořenila dvě velmi zdařilá hromadná pěvecká vystoupení žáků 8. a 9. ročníku.

Mgr. Naďa Teclová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram