fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Úspěchy v předmětových olympiádách

Úspěchy v předmětových olympiádách

I když je na naší škole menší počet žáků než jinde, každý rok se zúčastňujeme školních kol v předmětových olympiádách, například v českém jazyce, dějepisu, matematice, anglickém jazyce apod. Někteří žáci, v tomto případě žákyně, byly ve školních kolech natolik úspěšné, že stálo za to změřit své síly se spolužáky z jiných škol i v okresních kolech. Čekala je cesta do Jindřichova Hradce a tam soutěžní úkoly. Pro upřesnění uveďme, že v soutěži bylo vždy přibližně 25 žáků z různých škol okresu. Naše dívky obstály s velkou ctí. S radostí sdělujeme, že v okresním kole olympiády v anglickém jazyce obsadila skvělé druhé místo HELENA BLAŽKOVÁ z 9. ročníku a velmi pěkné osmé místo v olympiádě z dějepisu LENKA VÝLETOVÁ z 8. ročníku. GRATULUJEME a děkujeme za reprezentaci rudolecké školy.

Mgr. Naďa Teclová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram