fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
JARNÍ DÍLNIČKY VE ŠKOLE

JARNÍ DÍLNIČKY VE ŠKOLE

Na základní škole v Českém Rudolci se ve středu 23. 3 .2016 opět uskutečnily „Jarní dílničky“. Děti k tradici přistupovaly natěšené v očekávání pondělních Velikonoc, a také proto se dobře připravily. Prokázaly svou manuální zručnost při modelování motýlků, pletení pomlázek a malování kraslic. Při práci jim aktivně pomáhali spolužáci z deváté třídy, za jejich trpělivost a pěkný přístup jim patří velké poděkování. Na náročné tvůrčí přípravě se podíleli Jindřiška Semotánová, Eva Kudrnová, Bedřich Nehyba a Jiří Kotyk.

[nggallery id=479]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram