fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
OSLAVA DNE DĚTÍ

OSLAVA DNE DĚTÍ

Tradiční oslava DNE DĚTÍ se vlivem nepříznivého počasí nekonala v naplánovaném termínu.

Zato v pátek 17. června se „ sváteční den“ pro děti konal v ZŠ. Po slavnostním zahájení v tělocvičně a seznámení dětí se soutěžemi, způsobem odměňování a nákupy byla akce zahájena.

Žáci plnili úkoly, jako je skákání v pytlích, kreslení, házení míčků na cíl, PUZZLE, slalom dvojic se lžicí vody, poznávání živočichů a rostlin, házení na šaška a chytání ryb. Za svoje výkony byli soutěžící odměňováni žetony, za které si v obchůdku „ nakupovali“. Všichni žáci si soutěžení užívali, bavilo je to a radost z řady odměn byla veliká. Akce se zúčastnila i mateřská škola. I ti nejmenší soutěžili s velkým zaujetím v doprovodu učitelek a radovali se z odměn, které si sami vybrali. Celé dopoledne proběhlo v dobré atmosféře, kterou vytvářeli i pedagogové na stanovištích tím, že dětem fandili.

Spoluorganizátorem oslavy Dne dětí byl OÚ v Českém Rudolci, který zajistil odměny pro všechny soutěžící.

Děkujeme a těšímeeeeeeee  se za rok.

[nggallery id=496]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram