fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ŠKOLKA VE SLAVONICÍCH..."VÝLETUJEME" :-)

ŠKOLKA VE SLAVONICÍCH..."VÝLETUJEME" :-)

Počasí na výlet přímo ideální - obloha zamračená, ale bez deště. Oproti obloze tváře dětí zářily. Linkovým autobusem jsme dorazili do Slavonic, kde bylo domluvené představení - sférické kino. Společně s třídou slavonické MŠ jsme ve stanu viděli animovanou pohádku Kaluokahina - Začarovaný korálový útes. Po ukončení si děti zasoutěžily a my se odebrali na další plánovanou aktivitu - opékání párků., následovala návštěva cukrárny a  prohlídka náměstí.Ještě před odjezdem si děti zařádily na klouzačce :-). Po cestě domů byla, především na těch menších, viditelná únava..

[nggallery id=494]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram